Menu

Ako Boh obnoví tvoje manželstvo

Erin Thiele
Obnov svoje manželstvo – kniha pre mužov

Erin Thiele je požehnanou matkou štyroch chlapcov, Dallasa, Axela, Eastona a Coopera, a troch dievčat, Tyler, Tary a Macy. Posledné tri deti sú „deťmi obnovy“ ich manželstva; ktoré, ako Erin uvádza, mohol obnoviť a obnovil jedine BOH.  Jej vytrvalosť vo viere za jej manželstvo bola založená počas zápasu na Skale Božieho Slova. V roku 1989 Erin manžel opustil pre inú ženu a časom sa s ňou rozviedol.

 

Táto kniha je o žití Božieho Slova v krízových vzťahových situáciách a zároveň návodom, ako sa do nich nedostať. Takisto poslúži tým, ktorí už nežijú spolu s manželkou, prípadne majú po rozvode, ale veria, že Boh je pánom každej situácie a že dokáže obnoviť akokoľvek rozbitý vzťah, pretože „Čo je nemožné ľuďom, je možné Bohu“. (Lk 18,27)

 

Keďže muži a ženy majú rozdielne úlohy vo vzťahu a v manželstve, táto kniha špecificky pojednáva o úlohe a zodpovednosti muža. Je to zrkadlo, ktoré ti pomôže pozrieť sa na situácie, kde si sa nezachoval tak, ako to od teba chcel Boh a ako to potrebovala tvoja manželka. O mnohých zrejme vieš, niektoré ťa možno prekvapia. Božie Slovo ti vždy dáva návod, ako sa zachovať a ako reagovať, prípadne ako napraviť to, čo si pokazil vlastným zlyhaním a nedodržiavaním Božích pokynov. Ak si ochotný uznať si svoje chyby, zmeniť svoje myslenie a prístup vo vzťahu, máš Boží prísľub, že On bude stáť pri obnove tvojho manželstva. Pretože Boh nenávidí rozvod (Mal 2,16 – Roháčkov preklad) a túži, aby boli rodiny funkčné. Aby boli vzťahy obnovované, uzdravované, zjednocované, posilňované a napĺňané.

Erin napísala viacero kníh s jej charakteristickým štýlom používania Písma, aby slúžili na pomoc všetkým, ktorí majú zlomené srdcia a sú duchovnými zajatcami. Na tejto knihe Erin spolupracovala so svojím manželom Danom.

 

Formát A5, brožovaná väzba V2

Počet strán: 150

Cena:4.99 s DPH