Menu

Múdra žena

Erin Thiele
Teraz je ten správny čas pre všetky ženy (a mužov), aby si uvedomili, že manželstvá, ktoré nie sú založené na skale Božieho slova, sa potápajú.

Teraz je ten správny čas pre všetky ženy (a mužov), aby si uvedomili, že manželstvá, ktoré nie sú založené na skale Božieho slova, sa potápajú.

 

Táto kniha nie je nato, aby sa prečítala a odložila bokom. Dúfam a modlím sa, aby ti poskytla vedomosti, ktoré potrebuješ a ktoré ochránia tvoj vzťah od nevery a rozvodu. 

 

Ako budeš čítať jednotlivé kapitoly, jasne uvidíš, že musíš závisieť na Pánovi. Na obnovu mysle potrebuješ poznať Písmo. Musíš si osvojiť Boží spôsob myslenia a  zbaviť sa názorov, ktoré ponúka svet. Potom sa ti podarí prestavať svoj domov, aby bol domovom na skale, a stať sa vykonávateľom Slova, a nie iba jeho poslucháčom.

 

S obnovenou mysľou a Pánom ako pevným základom budeš schopná úplne prestavať svoj dom a postaviť ho na skale Božieho slova, a nie na nestálom piesku. Ak teraz sedíš v troskách, lebo sa váš pôvodný dom zosypal (kvôli nevere alebo rozvodu), máš naozaj výhodu. Si motivovaná začať prestavovať, lebo skutočne nemáš kde bývať. Aj ja som tam bola, keď som začala písať knihy pre ženy. Bolo to bolestivé, ale stálo to za všetky vyplakané slzy! 

 

My, ženy, sa zúčastňujeme na biblických učeniach a na množstvách seminárov. Neúnavne sa sýtime Slovom, no naše domy sú aj tak v neporiadku a rozpadajú sa. Naši manželia sa venujú svojim záľubám, športu a práci, a štúdiom Božieho Slova trávia veľmi málo času (ak vôbec). Zamýšľala si sa niekedy nad tým, či tvoje manželstvo neskončí rozvodom? Aj Božie Slovo hovorí: „Preto kto si myslí, že stojí, nech si dáva pozor, aby nepadol.” (1Kor 10,12)

 

Preto hľadaj a nasleduj múdrosť. „Kto sa len na svoj rozum spolieha, je pochabý, kto však chodí múdro, ten sa zachráni.″ (Prís 28,26)

 

Formát A5, brožovaná väzba V2
Počet strán: 278
Cena:5.99 s DPH